همه چیز در مورد مکمل های بعد از تمرین و اهمیت آن ها :
1399/8/11

بسیاری از افراد به تامین ذخایر پیش از تمرین فکر می کنند و به اهمیت مکمل یاری پیش از تمرین واقف اند. اما متاسفانه نقش مکمل های بعد از تمرین در بین ورزشکاران کمرنگ تر است و گاها مورد توجه قرار نمی گیرد. در حالی که نادیده گرفتن مکمل های بعد از تمرین یعنی یک کار نیمه تمام.

مشاهده
رژیم غذایی برای افراد دیابتی
1399/8/10

رژیم غذایی برای افراد دیابتی نوع اول ، رژیم غذایی برای افراد دیابتی نوع دوم ،انواع دیابت، علت بیماری دیابت چیست، برای پیشگیری از دیابت چکار هایی باید کرد؟ ،جهت درمان و کنترل دیابت چکار هایی باید انجام داد؟ بهترین مکمل درمان دیابت چیست؟ ، علائم دیابت نوع ۱ چیست؟ علائم دیابت نوع 2 چیست؟

مشاهده
ویژگی های یک مکمل ورزشی جهت افزایش وزن (گینر) چیست؟
1399/8/10

 کربوپروتئین ها که اصطلاحا گینر(افزاینده ) نامیده می شوند، در دنیای بدنسازی به دو دسته: افزاینده ی وزن وحجم ( مس گینر) و افزاینده ی وزن (ویت گینر) تقسیم می شوند. در این مقاله به تفاوت این دو گروه گینر، استانداردهای انتخاب آن ها و معرفی گینرهای pnc )شرکت کارن) می پردازیم.

مشاهده

دراوخانه آنلاین رویال

داروخانه آنلاین دکتر ایران نژاد کار خود را از پاییز1395 آغاز نمود. فعالیت داروخانه در حوزه مکمل بدنسازی، مکمل غذایی و مکمل رژیمی و... می باشد. داروخانه رویال دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت است و شما می توانید خرید غیر حضوری و مطمئن داشته باشید. بدین شکل در وقت و هزینه شما صرفه جویی می شود. داروخانه رویال یکی از بزرگترین و جامع ترین داروخانه ها در مشاوره و فروش مکمل های پروتئین در ایران می باشد.

نمادها

ارتباط با ما

آدرس : خیابان ولیعصر، خیابان شهید فلاحی، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از میدان الف نبش خیابان شاد آور، پلاک 174

تلفن تهران : 1773

تلفن شهرستان ها : 021 - 22044327

تمامی حقوق برای داروخانه آنلاین دکتر ایران نژاد محفوظ است. طراحی توسط ستی وب